Štítky: hmyz pasti, dračí želva, feng shui strom, výzdoba feng shui, fosilní přírody, feng shui, dekor relaxovat, ruyi, feng, pixiu prsten.

499.41 Kč
  • Skladem
  • l1050


  • Styl: feng shui
  • Téma: Maskot
  • místo původu: Zhejiang, Čína (Pevnina)
  • Materiál: Přírodní Jade Kámen
  • Regionální Funkce: Čína

Velikost:13x14CM/ 5.1 x 5.5 inch

Materiál: vše je přírodní jade kámen , hmotnost: 288 g

Feng Shui Pivoňka Květ Rostlina je krásná replika Pivoňka rostliny s jedním velkým lesklé, dobře tvarované květiny a zdravé listy. Vyplnit vzduchu ve vaší domácnosti s láskou a bohatství energie s touto fascinující Feng Shui enhancer.

Pivoňka je Královnou všech květin a národní květina z Číny, pivoňka nebo 'Mou Tan' je také známý jako Květ Bohatství a Čest' v Čínštině. Pivoňka je symbolem lásky a náklonnosti, ženské krásy a milostné pocity z mládí. Pivoňky jsou často odkazoval se na v romantické Čínské poezii a literatuře, a používá se jako hlavní motivy Čínské dekorativní umění, a lze je nalézt na porcelán a gobelíny. Ve Feng Shui, Pivoňka je používán k přilákání romantiku a bohatství štěstí.

1. Zobrazit Pivoňky Květ Rostliny v obývacím pokoji. To je řekl, aby zvýšení kouzlo svobodné dámy ve věku na vdávání v domácnosti a přitahují mnoho nápadníků. Chi přinesla Pivoňky symbol bude pomoci jim najít dobré manžely, kteří se o ně bude starat a poskytovat pro ně.

2. Umístění Pivoňka Květ Rostliny v blízkosti předních dveří, nebo v Jihozápadním rohu obývacího pokoje zvýšit šťastný, energie, vášeň a vzrušení v jakékoliv vztahy, stejně jako, jak láska lektvar funguje!

3. Svobodní muži mohou místo Pivoňka Strom v jihozápadním rohu ložnice aktivovat yin energie do svého okolí, signalizující blížící se manželství, čímž v budoucí žena do jejich života.Tamy 8axe
2020-11-16
5/5
In my goods came even more beautiful than in the picture. The seller is sociable. The goods were shipped very quickly and reached Krasnoyarsk in just 17 days from the date of payment. I'm very happy about peony. Seller recommend. To the seller of prosperity and well-being.

Napsat recenzi

Související produkty