Štítky: láhev na vodu 1500ml, 1500 ml láhev, konvice transparentní, lahví vody, sklo hrnec čaje, láhev na vodu sport, konvice, Láhev 1500ml, konvici teplejší, tepelně odolná konvice.

756.82 Kč 1 164.17 Kč
  • Skladem
  • l10742


  • Materiál: Sklo
  • Kapacita: 1,5 L
  • Značka: andipla

950/1500 ml Tepelně Odolné Sklo Konvice s Nerez Filtrem Konvice Vysoká Kapacita Transparentní Květ, konvice, konvice na Kávu

Specifikace Jméno:sklo konvice Velikosti:OBR. Kapacita:950 ml/1500 ml Materiál:Tepelně Odolné Sklo Řemesel:Ruční foukání Balení Seznam:1*konvice na čaj Balení:Bezpečné Balení Poznámka:ruční měření,velikost/capacitymaybe má trochu chyba,díky za pochopení!

O poprodejní otázku 1.Pokud se nechcete dostat položky, po dlouhou dobu,prosím, ne otevřít spor první,a kontaktujte nás, nebo zanechat zprávu pro nás.Odpovíme vám do 24h.Budeme kontrolovat to, co se stalo a řeknu vám co NEJDŘÍVE,díky za spolupráci a pochopení. 2. - Li chránit data, bude ukončena brzy,prosím, kontaktujte nás prodloužit na dobu 15-30 dnů. 3.Pokud se dostanete špatné nebo rozbité výrobky,prosím, kontaktujte nás jako první. 4.Poté, co jste si produkty,pokud máte rádi to,prosím, dejte nám pět hvězdiček v našem obchodě.Budeme se snažit v našich silách, aby udělat lépe. 5. Pokud jste si produkt spokojeni,prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu první a kontaktujte nás nejprve.Komunikace je vždy nejlepší způsob, jak vyřešit jakýkoliv problém.Zaručujeme vám vyřešit jakýkoliv problém pro vás .

Děkuji

O pokles lodní dopravy 1. Pokud chcete drop shipping s námi a pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo jakékoliv návrhy,prosím, kontaktujte nás, nebo zanechat zprávu pro nás,odpovíme vám do 24 hodin. 2. Nebudeme psát žádné informace o nás na obalu. 3. Pokud si koupíte více, můžeme mluvit o ceně.cena závisí na množství. 4. Těšíme se na spolupráci s vámi.Napsat recenzi

Související produkty