Štítky: hodiny počet, 2d nástěnné hodiny, měsíc slunce nástěnné hodiny, pivo hodiny, německý sklad, velké nástěnné hodiny station, 3d hodiny na zeď, hodiny nástěnné, motor hodinky, dvr moto.

283.23 Kč 333.22 Kč
  • Skladem
  • l10990


  • Typ Displeje: Jehla
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Akryl
  • Hybnost Typ: Digitální
  • Platné Umístění: Obývací Pokoj
  • Formulář: Jeden Obličej

DIY velké nástěnné hodiny

"Z pochopitelných důvodů, hodiny, je potřeba, a používá se čas od času poskytnout informace o čase po celý den. Moderní verze clock není jen používá k zobrazení času, ale také se používá k výzdobě interiéru místnosti. To je vzrušující Věci. Zejména pro DIY nástěnné hodiny, moderní design plodil úžasné hodiny vzorů. Tyto úžasné vzory jsou opravdu skvělá volba, aby to zkusit, tyto návrhy bude určitě inspirovat zájmu DIY nadšence. Jsou vyrobeny doma.

Tyto hodiny jsou také obvykle velké. Rozlučte se s menší nástěnné hodiny a pozdravit větší a více zajímavé nástěnné hodiny. Nejlepší zprávou je, že tak dlouho, jak každý má dostatek nástrojů a materiálů, a trochu trpělivosti, mohou se tyto úžasné hodiny doma.

【popis produktu】

Nálepka materiál: EVA pěna

Hodiny materiál: kov, akryl

Výhody: Akryl nepoškodí zeď

Minimální dosažení velikost:50*50cm

Maximální dosažení velikost:100*100cm

Hodiny konečné dekorace velikost je jen na vás!

Výhody: Akryl dial

Lze vložit bez poškození zdi

【řádku】

Baterie používá Číslo 5 uhlíkové baterie (za předpokladu, že kupujícím). Prosím, nepoužívejte baterii s vyšší výstupní proud, protože to bude mít vliv na život v pohybu, a dokonce i vliv na přesnost cestovní doby. Nástěnné baterie použití uhlíkových baterií, kdykoli je to možné.

ZÁRUKA: Prosím, kontaktujte nás, pokud žádné problémy, a můžete získat zdarma náhradní bez návratu

Snadná instalace: hodiny obsahují pomocné měřítko pravítko, samolepící samolepky a návod k použití, hodiny, číslo a ruce mají ochranný film, prosím, odtrhnout poté, co jste skončil.

Pozoruhodně Přesné: S přední technologie, hodiny mechanismus udržuje čas správně a tišeTaihuayi
2020-09-08
5/5
ok

Napsat recenzi

Související produkty