Štítky: pecham, kartáček na zuby, 360 silicon kartáček, bambusový kartáč, oral-b sonic complete, organizuje zubní kartáčky, zubní nástroj, 360 kartáček, oclean sonický kartáček, Zubní kartáček, dentální kartáčky.

130.58 Kč 284.07 Kč
  • Skladem
  • l11410


  • Typ Položky: Zubní kartáček
  • Věkové Skupiny: Dospělí
  • Typ: Akustické Vlny
  • Původ: KN(Původu)

Vlastnosti: 1.Unikátní U-tvarovaný kartáček, v souladu s tvarem zubů kousnutí, vysokofrekvenční zvukové vlny vibrací, lze rychle a čistě, čistý povrch a uvnitř zubu ve stejné době, 360°, odstranění 99,99% bakterií v ústní dutině, a poskytnout zubní ochranu zdraví. 2.Nano blue light bělení, nízká teplota-modré světlo ozařování zuby 45 minut čas, sterilizace, bělení, masáž dásní. 3.Perfektní kombinace čištění a bělení a zpět, což zubní 360 ° čistící účinek. 4.Potraviny třídy silikonové kartáč hlavy, není alergický, bezpečnější k použití. 5. Bezdrátové indukční nabíjení 3 hodiny nabíjení, 15 dní k dispozici. 6.Čtyři režimy(Měkké čisticí režim režim čištění/Masáž dásní režim/Bělící režim) . Upozornění: 1. Normální pracovní teplota produktu je 0°C-50°C. 2. Když výrobek je nabitá,nabijte ji na normální teplotu, protože z vlastností produktu. 3. Pokud výrobek není používán po dlouhou dobu, nebo je umístěn na dlouhou dobu,to je navrhl, že je třeba nabít a vybít do tří měsíců. 4. Výrobek se skladuje v suchých a chladných místech, stejně jako je to možné, a vyhnout se slunečnímu záření. 5. Po čištění zubů,použijte vlhký hadřík na čištění vody a stagnace trupu,a snaží se vyhnout se namáčení ve vodě. 6. Výstupní výkon výrobku je velký,a to je zakázáno, aby práce na dlouhou dobu. Obecně platí ,že je méně než 10 minut. 7. Při nabíjení,prosím, vzít kartáč hlavy dolů a udržet tělo v suché lázni. Napájení je méně než 10 minut. Pokud jste neobdrželi balíček do konce, aby nadcházející období ochrany, prosím, kontaktujte nás na prodloužení dodací lhůty. Pokud jakýkoliv dotaz, připomínku či dobrý nápad, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Mnoho ještě jednou díky!

Náš Slib Zákazníkům:

1.Všechny výrobky splňují standardy kvality.

2.Veškeré zboží bude kontrolovány PŘED každou zakázku a dodáno včas.

3.Poskytují teplé a přátelské před-prodejní servis a poprodejní služby.

4.Všechny požadavky budou odpověděl do 24 hodin. Pokud jste neobdrželi balíček do konce, aby nadcházející období ochrany, prosím, kontaktujte nás na prodloužení dodací lhůty. Pokud jakýkoliv dotaz, připomínku či dobrý nápad, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Mnoho ještě jednou díky!

Náš Slib Zákazníkům:

1.Všechny výrobky splňují standardy kvality.

2.Veškeré zboží bude kontrolovány PŘED každou zakázku a dodáno včas.

3.Poskytují teplé a přátelské před-prodejní servis a poprodejní služby.

4.Všechny požadavky budou odpověděl do 24 hodin.Alexsey Ivanoff
2020-12-21
4/5
not feel like it doing the best job like brush
Imstalcon Heerema
2021-01-03
5/5
I'm very satisfied
Yahia Amrani60
2020-11-13
1/5
No effect don't seem to four key
Drako532
2020-10-08
5/5
Like the product came as the ad
Helena M74
2020-12-20
5/5
The goods are whole, came quickly. Everything works, buzzes, there is no unpleasant smell. The seller is sociable. Be careful! CAPA requires a special mousse paste, the usual does not fit, it was learned during the dispute. The goods returned to the seller, I'm waiting for a refund now.

Napsat recenzi

Související produkty