Štítky: vazby vlasové doplňky, vlasové doplňky za, zemřít ruční tisk, malé plošině případě, succi vlasy příslušenství, arri rosett, zamykání dahuca, kytara růžice rose, flash otočná, rám malé plošině.

812.21 Kč
  • Skladem
  • l11613


  • Číslo Modelu: ARLE-01
  • Balíček: Ano
  • Značka: LanParte

Lanparte Dvojité Růžice Zámek Rozšíření Distanční Adaptér Arri Standard pro Fotoaparát DSLR Rig Příslušenství

Popis Produktu

Použijte tento Zamykací Růžice Rozšíření Distanční od LanParte umístit své FS7 držadlo ve více ergonomické pozici s příponou arm . Rozšíření s pacer místa na FS7 tělo fotoaparátu stranou, a je to plně nastavit prodlužovací rameno na cokoliv, co úhel je nejpohodlnější. Na ARRI M6 růžice konec je opatřen závitem, aby se vešly do ARRI M6 růžice, a rýhované centrum knoflík zámky rozšíření na místě. Toto rozšíření bude se vešly všechny ARRI M6 růžice-kompatibilní zařízení.

PŘEDNOSTI PRODUKTU

l M6 Růžice Kompatibilita

l Zamykání Design

l Hliníková Konstrukce

Balení A Doprava

Informace O Společnosti

Lanparte je výrobce pro filmařské kamery soupravy a příslušenství. Dodáváme pro kit pro Sony FS5&A7 série, pro Panasonic GH4 GH5, pro Canon, pro Blackmagic URSA mini kamery.

LanParte návrhy výrobků do volného fotoaparátu, a tak vám pohodlné zkušenosti fotografování.

Primární produkty linie zahrnuje fotoaparát soupravy, follow focus, matte box, gripy a magické zbraně, ovladač fotoaparátu a power solutions. Kromě toho, že jsme se vytvořit produkty linie 19mm série.

Lanparte má dlouholeté zkušenosti ve výzkumu, vývoji Filmové zařízení. Máme skvělý tým, který zaručí nejlepší kvalitu a zákaznický servis.Napsat recenzi

Související produkty