Štítky: domů smart, držák telefonu, android tablet, případ iphon, sluchátka kabelové vedení zařízení držitele, zvětšovací brýle lupy, mobil, projekt obrazovce, pro stát, vysoce mobilní telefon zesilovač.

70.18 Kč 127.66 Kč
  • Skladem
  • l11707


  • Značka: PÁR
  • Původ: KN(Původu)

3D Mobilní Telefon Lupa Obrazovky Video Zesilovač Smartphone Stát Rozšířené Lupa Pro Telefon Filmů, Chytrý Telefon držák Držák

Popis:

ŘEŠENÍ JE ZDE: Pokud se budete dívat na spoustu filmů a videa na vašem smartphonu, a chcete zmírnit vizuální únavu a nepohodlí, které pochází z se zaměřením na malé obrazovce po delší dobu, náš smartphone obrazovky lupa je ideální řešení!

SLEDOVAT FILMY A VIDEA, JAKO NIKDY PŘEDTÍM: lupa obrazovky funguje jen jako telefon, promítací plátno, účinně zdvojnásobení velikosti obrazovky, takže si můžete vychutnat si filmy a videa na váš smartphone naplno v HD.

KOMPATIBILNÍ S PŘÍSTROJI: lupa obrazovky je speciálně navržen tak, aby se vešly většinu chytrých telefonů, takže ať už máte iPhone nebo Android telefon, lupa projektor obrazovky je určitě, aby práce s přístrojem. Navíc, lupa obrazovky zapotřebí žádné baterie.

NEUVĚŘITELNĚ UNIVERZÁLNÍ: lupa obrazovky je lehký a přenosný, takže můžete snadno vzít kamkoliv jdete. I když ideální pro filmy a videa, přidat klávesnici Bluetooth a používat jej pro hraní HD!

Lupa obrazovky je lehký a přenosný, takže můžete snadno vzít kamkoliv jdete. Sledování perfektní pro filmy a videa, přidat klávesnici Bluetooth a používat jej pro hraní HD!

Produkt může být 2-3 krát zvětšené

Velikost obrazovky: 18x12CM

Rozměry výrobku: 18x15x1.5CM

Balení Obsahuje:

1x Displej Telefonu Zesilovač StojanPuiuigor
2020-12-10
4/5
Does the job but fragile plastics. Duration in time ???
Descanso
2021-01-31
3/5
Very simple. Very fragile. Look bad. Came with risk. Box came a crumpled. Bad packaged. The pictures of announcement appeared that was, but is a plastic.

Napsat recenzi

Související produkty