Štítky: membránové pneumatické čerpadlo, píst pneumatické, auto kompresor pístový, komerční kompresor příslušenství, pro vzduchový kompresor části, kompresor hlavy, vzduchový kompresor tank, filtr yong heng kompresor, 4500psi kompresor, průtok vzduchu distributora.

152.03 Kč
  • Skladem
  • l137


  • Typ: Kování
  • Číslo Modelu: SML

Před nákupem si prosím přečtěte následující obsah

1,Prosím, na vědomí, že jsme prodej továrny přímé produkty. Všechny naše výrobky jsou 100% zbrusu nové v obalu výrobce.

2,Pokud máte nějaké otázky,ale já nejsem on-line .Prosím, napište mi !

Popis Produktu:

příklad:

MODEL: SML

o podrobnosti prosím viz obrázek, pokud tam jsou nějaké problémy, prosím, kontaktujte mě

Budeme vybírat nejlepší způsob, jak se každá země .

Položky budou uspořádány pro zásilky po přijetí vaší úplné platby za zboží jste si objednali. Položka bude odesláno do 1-7 pracovních dnů

Poznámka: Kupující bude odpovědný za veškeré daně, cla a jiné poplatky generované v kupujícímu je země! Zboží kupující objednané budou odeslány na adresu uvedenou kupujícím v objednávce. Prosím, double zkontrolujte, zda vaše adresa informace, aby se ujistil, že je správné.

Přijímáme Podmíněná zde

Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány prostřednictvím bezpečné platební procesor PODMÍNĚNÁ

Vaše spokojenost a pozitivní zpětnou vazbu, bude to náš nejlepší návratnost pro poskytování našich produktů a služeb. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nechte nám své pozitivní zpětnou vazbu. Vaše zpětná vazba bude vysoce ocenil a pomůže nám sloužit vám lépe.

Pokud nejste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, kontaktujte nás před odesláním negativní zpětnou vazbu. Jakmile je problém hlásil, všechny naše štáby se bude snažit nejlépe, aby vám pomohl ven z problému došlo. Děkuji vám za pochopení.Kakavvvv
2021-02-04
5/5
good perfect

Napsat recenzi

Související produkty