Štítky: gpon epon, 3 mm optické vlákno, fiber optic striptérka, optický přepínač, ftth nástroj, docter, duplexní lc konektor, vlákno, pc vody, 2 jádra vlákna, adaptér sc, fc.

287.40 Kč
  • Skladem
  • l285


  • RL: >35dB
  • Položka Délka: 20m
  • Velikost: OM4
  • Kompatibilní: Huawei
  • Kabel: OM4, Aqua barva duplex
  • IL: <0.2 dB
  • Vlákno Typ: Multimode
  • Položka: optický patchcord
  • MN: 1 Ks
  • Značka: NoEnName_Null
  • Typ Konektoru: Hybridní
  • Konektor: LC, ST, SC, FC
  • Délka: 20M
  • Balíček: plastový sáček s výsledek testu
  • Číslo Modelu: PC-OM4-DX-20M

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Fiber Optic Patch Kabel OM4 10G kabel duplex SC-SC, LC-LC, LC-SC, FC-FC ST-ST, LC-ST konektor

Vlastnosti:

● SC,SC,LC,LCA,FC,FCA,ST,STA.....

● 3.0 mm 2.0 mm duplex simplex

● Plášť z PVC

● Čínský příze

● Čínský vlákno

● Singlemode kabel:G652D

● Multimode kabel:OM3,OM4,OM5.

Specifikace:

Typ

SM/UPC

SM/APC

MM/UPC

Průchozí Útlum

≤0,3 dB

≤0.2 dB

≤0.2 dB

Návrat Ztráta

≥50dB

≥60dB

≥35dB

Skladovací Teplota

-40℃ - +90℃

-40℃ - +90℃

-40℃ - +90℃

Pracovní Teplota

-40℃ až +85℃

-40℃ až +85℃

-40℃ až +85℃

Opakovatelnost IL

≤0,1 dB

Životnost

1000 mate/demate cyklů

Produkt Show:



Napsat recenzi

Související produkty