Štítky: přenosný ohnivzdorný vodotěsný dokumentu, ohnivzdorný vodotěsný složky, ohnivzdorné souboru šuplíku, ohnivzdorný vodotěsný dokumentu případě, ohnivzdorný sejf, ohnivzdorné peníze složku, lipo safe, nehořlavé složky dokumenty, dokument vak ohnivzdorný vodotěsný, vodotěsné protipožární sáček.

167.86 Kč 220.96 Kč
  • Skladem
  • l547


  • Velikost: 27*16CM /29*20CM
  • Značka: semoic
  • Tvar: taška
  • Materiál: Další
  • Číslo Modelu: I175471
  • Typ: Dokument Tašky

Vyrobeny z vysoce kvalitní Tekuté Silikonové Potažené Retardující-laminát vnější. který může odolávat teplotám až 700 stupňů Celsia (cca 1292 Fahrenheita ), takže můžete mít všechny své cennosti 100% bezpečný, tento dokument pouzdro přináší klid v případě požáru nebo vloupání.Funguje skvěle, pokud potřebujete odjet na počasí nouze rychle také. Pamatujte si, to je pro ty, jen v případě, že okamžiky.

Taška udržovat vaše cennosti chráněny, ale vaše ruce, jak dobře! Ty by se nikdy nebudete muset starat o nošení pár rukavic, aby se zabránilo dostat bolestivé třísky při přidání nebo odebrání položky z ohnivzdorné tašku, a jsme si jisti, že naše taška se setkal, že očekávání.

Jednoduše vložíte své cennosti do sáčku a zip, Pro co největší ochranu, obchod v nižší úroveň vašeho domova či kanceláře. Je velmi prostorný, ale ne objemné dává vám prostor pro narození certifikáty, tituly, sociálního zabezpečení karty a pasy, pak ponechává prostor pro šperky a jiné cennosti, stejně

Nejen naši tašku postavit proti ohni, ale to je také vysoce odolný vůči vodě jen v případě, že by se mokrý z jakéhokoliv důvodu,je vhodný pro muže i ženy. To je také nejlepší volbou pro dárky.

Laminát vak je vyroben z bezpečné, vysoce kvalitní výrobky, dává vám důvěru, aby s ní zacházet s celkem klid. Mějte své cennosti v bezpečí s nejtěžší povinnost protipožární sáček kolem.

Ohnivzdorné pouzdro pro skladování; můžete ukládat hotovost, kreditní karty, malé, ale důležité dokumenty, jako jsou pasy, průkazy, nemocniční záznamy, bankovní knihy, a dokonce i malé šperky; může být uložen kdekoli

Vysoce kvalitní ohnivzdorné krytí, který je schopen držet malé-velké dokumenty, může také udělat vynikající ohnivzdorné bezpečné pouzdro pro vaše peníze, vaše drahé věci jsou v naprostém bezpečí v případě nouze; hodí každé malé sklady jako trezor nebo trezor, lze složit.

Na pomoc poskytnout dodatečnou ochranu, umístěte plochou stranou dolů (Požáru Odolná Taška) na nejnižší úrovni vašeho domu (jako sklepa, ale ne do mokré plochy), A/NEBO kdykoli je to možné, umístěte požárně Odolné Pouzdro uvnitř Ohnivzdorné Skladování Bezpečný sloužit jako další vrstvu ochrany.

Barva: Černá

Materiál: skelné tkaniny

Produktu velikost: 27*16 CM /29*20CM

Obsah Balení:

1 X Protipožární sáček

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.Napsat recenzi

Související produkty