Štítky: dvojitý kontakt led, zrcadlo plexi, pivo szp mapě, ika nástěnné zrcadlo, foto zrcadla, miracullum samolepky na zeď, koupelna zrcadlo zlatý rám, rtěnka, zrcadla oválná stěny, lano vedlo koupelna.

674.76 Kč 937.17 Kč
  • Skladem
  • l553


  • Značka: pivo szp mapě
  • Číslo Modelu: JZ-007
  • Materiál: Akryl

Cizí Dekorativní Zrcadlo

Mají některé prázdné místo na zdi? Chcete, aby se rozsvítí v tmavém koutě vašeho pokoje?

Jednoduše umístit na zeď nebo všude tam, kde potřebujete trochu světla. Tento složitě konstruované lampy (tvář), je vyroben z akrylu, který můžete použít jako zrcadlo, měří 40 cm * 28 cm .Je dodáván s montáž na zeď otvor, který může být namontován na zeď.

Nástěnné zrcadlo lampy svítí 16 barev ze zadní (samostatně), Budete mít 24 Klíč LED Dálkový Ovladač (viz níže), jak si přizpůsobit barvy LED nástěnné světlo. S dálkovým ovladačem, budete mít různé nastavení světla, která patří k moci zapnout nebo vypnout světla, pozastavit nebo přehrávání, ztlumit nebo změnit rychlost světla a také vytvořit duhu barev.

24 Klíč LED Dálkový Ovladač vyžadují CR2025 baterie fungovat. Také, jeho energeticky efektivní LED světla má dlouhotrvající životnost více než 50.000 hodin. To je ideální pro stolní dekorace a také velký jako dárek.Napsat recenzi

Související produkty