Štítky: svalové pumpy deska, gua sha nerezové, gua sha steel, guasha škrabka, ztráta svalové síly, iastm nástroj, muži muscle band, tvář gua sha, svalové muži představují, tělo škrabky.

459.63 Kč 718.29 Kč
  • Skladem
  • l670Fascie GuaSha Masáž IASTM Nástroj z Nerezové Oceli Škrábání Desky Tělo Masér Volné Svalové Péči o Tělo Škrábání Nástroj pro LÁZNĚ

Bullet Body: 1、304 materiál: Tato škrabka je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 304, s hladkým povrchem a hranou, anti-alergické a snadno se čistí, stačí otřít hadříkem.

2、Ergonomický design: luk stírací deska je vhodnější pro palm, designu má rukojeť, takže škrabka není snadné uklouznutí během používání.

3、Multi-funkce: škrábání masáž, můžete snížit bolest krku, ramen, zad a svalů, zlepšení mobility. To také zvyšuje průtok krve a měkkých tkání mikrocirkulaci, což je kůže zdravá a omlazená.

4、Široké použití: To je skvělý masér nástroj, často používán fyzioterapeuty (jako chiropraktiků, fyzioterapeutů, ergoterapeutů či maséři), pomocí profesionální maséři doma nebo v kanceláři.

5、Lehký a přenosný: velikost masážní přístroj je o 6.1*3.6 cm,, velmi lehká, je malá černá taška pro skladování a přepravu.

Vlastnosti :

304 materiál: Tato škrabka je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 304, s hladkým povrchem a hranou, anti-alergické a snadno se čistí, stačí otřít hadříkem.

Ergonomický design: luk stírací deska je vhodnější pro palm, designu má rukojeť, takže škrabka není snadné uklouznutí během používání.

Multi-funkce: škrábání masáž, můžete snížit bolest krku, ramen, zad a svalů, zlepšení mobility. To také zvyšuje průtok krve a měkkých tkání mikrocirkulaci, což je kůže zdravá a omlazená.

Široké použití: To je skvělý masér nástroj, často používán fyzioterapeuty (jako chiropraktiků, fyzioterapeutů, ergoterapeutů či maséři), pomocí profesionální maséři doma nebo v kanceláři.

Lehký a přenosný: velikost masážní přístroj je o 6.1*3.6 cm,, velmi lehká, je malá černá taška pro skladování a přepravu.

Specifikace:

Jméno: 304 Z Nerezové Oceli, Svalové Fascie Uklidňující Zařízení

Materiál: 304 z nerezové oceli

Povrchová úprava: leštění

Rozměry výrobku: 155*92*6mm/6.1*3.6*0.2 palec

Funkce: škrábání masér, škrábání fascií a uvolnění svalové funkce, obličeje, krku, paže, nohy, lýtka, plantární fascie. Je vhodný pro celou rukou úchop metoda, a to je pevný a vhodný pro zadní a velké plochy masáž stehna.

Balení Seznam:

1*Škrábání Desky

1*Skladovací vakNapsat recenzi

Související produkty