Štítky: dummi, lesk na dudlík, dřevěný kousací klipy, dekor dřevěné klipy, figuríny bradavky, normální velikost dřevěné klipy, dřevěná vlastní klipy, dítě dudlík, figuríny vtipné, minion dřevěné klipy.

99.76 Kč 124.75 Kč
  • Skladem
  • l715


  • Značka: MIYOCAR
  • Původ: KN(Původu)

Vítejte v našem obchodě!

Nemusíte hledat pacifer nebo teether,a žádné špinavé pacifer,kousátko nebo hračky!Osvobození matky,Dobří přátelé pro mohers.

Poznámky:Dítě by mělo být postaráno v dobré a bezpečné prostředí,zákazníci musí vědět, že tyto klipy jsou ručně vyrobené,i když jsme se snažili co nejlépe, aby to dostatečně bezpečné pro děti používat, ale dítě nemůže použít bez dospělých, kromě toho,a nelze použít, když dítě spí.prosím, pravidelně kontrolovat klipy a přestávám používat, pokud škodu stát.

Doprava

Slíbil Prodávající

Všechny produkty, které nabízíme mají vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny.Zcela věřte nám, že zboží dodáváme vám je odpovídající cena.

Zásilka

Krátká Doba Zpracování:Poté, co jsme si potvrzení vaší platby z našeho obchodu, budeme posílat vaše zboží do 3-7 dnů .Pro dopravu zdarma budeme používat Čína doporučeně poštou nebo Hongkong doporučeně poštou. pokud máte nějaký problém, o námořní prosím, laskavě dejte mi vědět .

Budeme vás informovat, jak dlouho jsou položky odeslány.

Položky dorazí v 5-20 Pracovních Dnů normálně.

Dovozní cla

Daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.

Budeme posílat své pozemky jako dárek a prohlásil bill hodnota pod 50 dolarů, aby se pokusíme v našich silách, aby se zabránilo váš celní poplatek.

Návrat Politiky

Poté, co obdržel balíček, prosím, napište nám do 3 dnů, pokud nejste spokojeni, nebo tam jsou škody v dopravě. Ale musíte nám na fotky z nich, aby to dokázal.

Pokud se chcete vrátit položky, prosím, udržet je ve stejném stavu jako bylo odesláno. My vám vrátíme poté, co jsme obdrželi, ale výše náhrady nebude zahrnovat náklady na dopravu.

Prosím, umožňují až 5 Pracovních Dnů pro nás mohli zpracovat vaše vrácené zboží.

Pozitivní Zpětnou Vazbu

Zpětná vazba je velmi důležitá .

Pokud jste spokojeni s naší věcí a služeb, Post dobrou zpětnou vazbu pro nás, prosím, budeme dělat, že pro vás také a dá vám další slevu na příští objednávku.

Pokud jste nespokojeni s našimi položky, prosím, don?t nám negativní zpětnou vazbu okamžitě. Prosím, kontaktujte nás nejprve, dáme vám dobré řešení. Pokud ne, Příspěvek Negativní zpětná vazba je není pozdě.

Kontaktujte Nás

Pokud existuje nějaký jiný problém, prosím neváhejte nás kontaktovat! Odpovíme vám co NEJDŘÍVE!Vinylinsanity
2020-12-18
3/5
The quality is average

Napsat recenzi

Související produkty