Štítky: vlasů lidské paruku, 613 paruka, beeos blond lidské vlasy paruka, blondýna přední krajka paruku, 360 vody vlna paruku, přední krajky paruky lidské vlasy glueless, 1 613 lidské vlasy paruka, část paruku 613, anogol platinovou blond paruka, 613 krajka paruku.

1 504.47 Kč 2 686.56 Kč
  • Skladem
  • l788


  • Materiál: Remy Lidské Vlasy
  • Značka: HC
  • Textura: Přírodní Vlna
  • Číslo Modelu: 613 Blond Přírodní Vlna Paruku
  • Čepice Velikost: Průměrná Velikost

Nezpracované Vlasy Materiál

Jediný Žijící S Jedním-Directional Kůžičku Zamotání,Remy Lidské Vlasy Měkké A Lesklé S Nejvyšší Pružnost

150% Hustota Plné a Husté vlasy

Nastavitelný Paruka čepice,4 hřebeny

Q1. Je to nezpracované remy vlasy? A: Ano, vlasy je řez od jednoho dárce s plnou kůžičky sladěny, žádné kyselé lázně, přírodní nezpracované. To je 100% nezpracované remy lidské vlasy,mohou být barvené,perm,bělidlo,žehlička Q2. Kolik gramů pro každý svazek vlasů? A:Každý svazek je vážil na 100 gramů, což je ekvivalent 3,5 oz. Q3. Budou vlasů, ubývání? A: vlasy jsou dvojité útek tkaní s minimální ubývání.to může být způsobeno tím, že plavat vlasy,naše vlasy dělník hřeben tyto vlasy ostříhat ručně při výrobě, ale protože je to ruční práce, takže tam možná ještě něco zbylo, prosím, hřeben s prsty několikrát, oni budou jít ven Q4:Proč vlasů dostat tangle? A:Obvykle vlasy tangle v důsledku sucha.build-up olej a nečistoty, použití soli, vody nebo chlór a?ne česání na nějakou dobu. Také víte, že vlasy ztratila výživy, když řez od mladé dívky. takže léčit vlasy jako vaše vlastní vlasy, šampon a kondicionér je velmi důležité pro ně. Umýt vlasy jednou týdně, dvakrát týdně bude lepší.U může dělat soupeř metoda (olej na vlasy, hluboké stavu a detangle),přidejte kokosový olej, krém na vlasy, aby vlasy Q5. Proč vlasy má šedé vlasy? A: Jako remy vlasy, to je velmi běžné pro panenské vlasy má šedé vlasy, zejména proto, že naše virgin vlasů není změněn. Remy vlasy je řez od mladé a zdravé dárce, takže můžete očekávat, že každá fyzická ovlivňuje, jako jsou šedivé vlasy, některé roztřepené konečky, a různé zvlnění vzory v jednom svazku. Q6. Když jsem si nechala vlasy narovnat, bude to vrátit zpět do svého přirozeného stavu, když jsem ho umýt? A:tělo vlna textura má jen mírné vlny vzor, takže po tepelném byl použit tolikrát, že rozšíření budou vyškoleni, aby zůstali rovné a vzor SE nevrátí. Hluboké vlny a těsné kudrnaté textury SE vrátit zpět kudrnaté/vlnité po rovnání/curling ale vzor nebude tak těsný. Pokud si koupíte tyto textury, navrhuji, abyste nosit je ve svém přirozeném stavu, a pak poté, co jste unaveni z nošení přirozeně Kudrnaté/vlnité pak aplikovat teplo pro jiný vzhled.Glennrdhll
2020-09-28
1/5
Never received good. Chose shipping from US! Instead package shipped from China & never arrived. There was no updated shipping information & I did not receive a refund! Do not order from this vendor.

Napsat recenzi

Související produkty