Štítky: bl253, hráč hodinky, screen protector tecno, klíčové telefon, meizu mp3 přehrávač, bluetooth flash player, hliníkové mp3 přehrávač, 500 baterie, unc, mp4.

179.94 Kč 333.22 Kč
 • Skladem
 • l961


 • místo původu: Čína
 • Značka: yorwats
 • Velikost: Prismatic
 • stav: 100% Nové
 • Použití: Další
 • Služby: Obchod, záruka
 • Sada Typ: Baterie Pouze
 • Množství: 1KS
 • Dobíjecí: Ano
 • Číslo Modelu: Baterie
 • Balíček: Ano
 • Náhradní Baterie: Ano
 • Typ: Li-polymer
 • Ochrana: pcb

Vítejte v Našem Obchodě, Pokud budete potřebovat, prosím, aby,Díky! Tipy: dobrý den,přítel,prosím, na vědomí,že Pokud paměti nemají koupit,doufám, že můžete pochopit,Díky! 1. Než si koupíte, prosím, potvrďte svůj stroj, ať už na podporu tohoto batteryBattery model je sizeas dlouho, jak vhodnou velikost může. 2. Baterie Napětí 3.7 V-4.2 V, jsou normalBattery Velikost a Kapacita se chybová rangeBut můžeme najít vhodný pro vás. 3. Většina typů baterií nejsou stříkané Baterie ModelVoltageCapacityetc., ŽÁDNÝ Maloobchodní BoxPacked Bezpečně v Bublinkové Tašky. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. Pokud je tato položka se zástrčkou, prosím, nezapomeňte, aby nám řekli, jaké plug jste wantotherwise budeme odeslat položku bez konektoru. Vlastnosti: 1. 100% zbrusu nové. 2. Vysoká kvalita a vysoká kapacita. 3. Vestavěná ochrana obvodu PCM pro zabránění nabíjení nebo vybíjení. 4. Balíček obsahuje: 1 x PC lithium-polymerová Dobíjecí baterie. Aplikace 1. Baterie je opatřena ochrannou deskou, která má funkci prevence v průběhu nabíjení, v průběhu vybíjení, po proudu, zkrat, atd.. 2. Tento produkt se používá hlavně pro MP3 MP4 MP5 GPS Navigátor PSP Bluetooth Hračky DVR Reproduktor, Mikrofon, Diktafon, Mobilní Telefon, Nouzové Napájení, Tablet PC, Mobilní Telefon, PDA, FOTOAPARÁT, Power Bank DVD, EVD Chytré Hodinky E-knihy, Notebook Vrtulník Elektronická Cigareta s Plochou Sluchátka Digitální LED a dalších elektronických zařízení.

Baterie model: 304040

Kapacita: 500mAh

Jmenovité napětí 3.7 V

Nabíjecí napětí 4,2 V

Tloušťka 3MM, šířka 40MM dlouhé 44MM

(mohou být účtovány s 5V nabíječka)

Funkce ochrany: v průběhu nabíjení, v průběhu vybíjení, přes proud, ochrana proti zkratu, ochrana proti přehřátí.

Život jednoho, MP3 lithium baterie

Jako mobilní telefon lithiové baterie, životnost MP3 vestavěná lithiová baterie je asi 300 až 500 krát hluboké a hluboké (národní standard). To znamená, že po jednom nebo dvou letech používání, hrací doba bude zřejmě zkrácen, a někteří dokonce nemohou být použity úplně, pak se musí nahradit novou baterii používat. A téměř všechny různé stroje nemají, po servisu za účelem snížení nákladů, při instalaci B baterie se používá v baterie (tovární výrobky, vadné výrobky, třída), tři měsíce po použití, výkon baterie může být přímo dolů, kratší život.

Dvě, MP3 lithium-iontová baterie doba přehrávání

Hrací čas je týkající se kapacity baterie a spotřebu energie stroje. Větší displej, tím více energie se spotřebuje a větší baterii. Kapacita MP3 lithiová baterie pod 1,2 palcový displej je obecně ve 150--300mAh, doba přehrávání po úplném elektřiny je asi 8 hodin, kapacita MP3 1,5-1,8 palcový displej je obecně 300--1000mAh, kapacita baterie 2,5 palcový displej MP4 je o 1800mAh. Různé karty stroj nepoužívá po servisu. S cílem snížit náklady, to je použito v B výrobek elektřiny v nakládací stroj. Obecné kapacita bazénu je 20% nižší, než to, a hrací doba je kratší.

Tři, jak to říct, můj stroj je problém s baterií?

Pokud váš MP3 zařízení Bluetooth má následující jev, baterie musí být nahrazena.

1. To byl použit pro více než jeden rok, a hraje (pohotovostní režim), čas je samozřejmě zkrátit (o 3 hodiny), což naznačuje, že je kapacita baterie sníží a životnost je až.

2, nelze zapnout nebo vypnout: baterie je zkratován nebo má špatnou kvalitu, plyn je rostoucí nebo vnitřní odpor se zvyšuje, a baterie je neplatný.

3, vysílání účinek je horší: vnitřní odpor baterie a zvyšuje výstupní napětí je příliš nízké.

4, nemohou být přehrávány na všech: Baterie kroužkem nebo v ochranném obvodu kruhu, selhání baterie.

Poznámka: pokud MP3 začne být normální a později našel selhání, více než 90%, je baterie důvod, protože ostatní elektronické komponenty kroužky jsou méně pravděpodobné, a baterie je spotřební materiál, kvalita je nerovnoměrné, a nabíječka je obecně vysoké výstupní napětí, není omezený tlak (4.2 V) funkce pro lithiové baterie, zcela na baterii. Ochrana linky je snadné poškození. Cenný MP3 nemůže být použit pro malé baterie, důvod je velmi nepříjemné.

Čtyři. Jak víte, že baterie model stroje?

1, otevřete stroj: odvážně se otevřít stroj, MP3 uvnitř je vlastně velmi jednoduché, nebojte se, že to bude dojít k poškození zařízení. Podívejte se na stroj pečlivě, jestli tam je šroub, tam je malý šroubovák, otevřít, nikdo je obecně shell lepené nebo spony, s nožem podél švu po týdnu může být otevřen nebo pokřivené, pečlivé bod, obecné shell nebude poškodit, pozor na tlačítka a tak dále.Napsat recenzi

Související produkty