Štítky: kytara knoflík kovový, vysoce kvalitní elektrické kytary, 12 řetězec kytaru krku, esp ltd, acoust kytaru, levné kvalitní elektrické kytary, evh kytaru, prs část, elektrické kytary, kytara, javorový krk.

5 581.37 Kč
 • Skladem
 • l973


 • Typ: Akustická kytara
 • Vyzvednutí: Pasivní Uzavřený Typ
 • Materiál Těla: MAHAGON
 • Původ: KN(Původu)
 • Vhodné pro: Unisex
 • Tón Pozici: 22
 • Hmatník Materiál: Javor
 • Luk Materiálu: Brazílie Dřevo
 • String Winder: Uzavřené Knoflík
 • Zadní / Side Materiál: MAHAGON

Eart hudební nástroj společnost

Zhao Weiguo, generální manažer Eart Hudební Nástroje Společnost, je podnikatel, který se snaží vybudovat národní značky. Srdce Hudebních Nástrojů, Společnost se nachází v Shanhui Městě Průmyslový Park, Changle County, Provincie Šan-tung, o rozloze 9000 metrů čtverečních. Společnost je moderní hudební nástroj výrobce s moderní výrobní zařízení a zařízení, specializující se na výrobu kytar a basové nástroje. Založil Zhao Weiguo v roce 2003. Eart hudební nástroj (anglicky: SRDCE je zkratka Elektroakustické Art, což znamená, elektroakustických Umění). SRDCE značky, která je zcela nezávislá od návrhu a vývoje až po výrobu, integruje své profesionální klavírní tvorba koncepce do své vlastní značky. Stovky Srdce hudebních nástrojů různých stylů, typy a stupně jsou vyrobeny. Ného nástroje pozvat domácí i zahraniční kytarové odborníky na výrobu a kytaristů jako konzultanti neustále vyvíjet nové produkty. V procesu tvorby harfy, SRDCE hudebních nástrojů neustále zlepšovat výrobní technologie, snaží se být komplikovaně vyřezávané a rafinované, a dosažení ekologické kombinaci technologie a umění. Unikátní řemeslo a řemeslné zpracování jsou použity pro každý proces link, obhajovat dokonalost a dokonalost.

Srdce Elektrická Kytara-Čína je Vysoce Kvalitní Zbrusu Vysoce kvalitní elektrická kytara, žluté pruhy, černý lak, javorový krk, světlý hmatník, dvojité chvění, včetně dopravy

Továrna scéna:

Balení

Naše Záruka:

Testujeme každou kytaru (jako bzučení, zvuk, test, zpracování), než je dodáván s cílem, aby se ujistěte se, že je v dobrém stavu. Pokud máte problém, nebo nejsou spokojeni s našimi kytaru, dejte nám prosím vědět okamžitě, když jste jej obdrželi. Budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vám spokojenost.

Doprava:

Obvykle zásilky budou odeslány prostřednictvím EMS, protože to bude trvat mnohem méně, a to obvykle trvá asi 8-12 dní dorazí na vaše dveře, my vám poskytne sledovací číslo, takže můžete pohodlně sledovat zásilky pokrok na webových stránkách.

Dopravní šetření stránky:

O Celním:

Transakční cena výrobku nezahrnuje cla nebo daně, a kupující musí pochopit, předpisy své země nést tyto náklady. Doporučujeme vám nechat zprávu, dejte nám vědět, deklarovaná hodnota při podání objednávky.

Zpětná vazba:

Jako prodávající, klademe velký důraz na vaše názory a návrhy, a budeme se snažit v našich silách, aby získat co nejvíce pozitivní zpětnou vazbu. Pokud se vám nelíbí moje kytara z jakéhokoli důvodu, prosím, neváhejte a dejte mi svůj názor, budu velmi vděčný! Prosím, kontaktujte mě přímo před odjezdem žádné virtuální nebo negativní zpětnou vazbu!

Požehnání:

Požehnání každý přítel, šťastný nakupování!Vladshirokov2011
2020-11-27
4/5
The guitar is nice and well worth the money. the tremolo suck and pickup, but I put a Pearly Gates and real Floyd and works great
Ya Lyubov80
2021-02-03
5/5
,

Napsat recenzi

Související produkty